UWAGA!!!

UWAGA !!!
       Ze względu na bezpieczeństwo w dniach 3-5 czerwca 2020 r.

obowiązuje całkowity ZAKAZ korzystania z boisk szkolnych – prace modernizacyjne

GROZI NIEBEZPIECZEŃSTWO!!!

Zasady obowiązujące zdających w czasie egzaminu maturalnego-2020r.

Poniżej w załączniku znajdują się zasady obowiązujące zdających w czasie egzaminu maturalnego

Załączniki:
Pobierz plik (Informacja dla Maturzystów.doc)Informacja dla Maturzystów.doc[ ]19 Kb

Zasady korzystania z biblioteki szkolnej obowiązujące w czasie epidemii Covid19

Poniżej w załączniku znajdują się Zasady korzystania z biblioteki szkolnej obowiązujące w Liceum Ogólnokształcącym w  Kamienicy  Polskiej w trakcie epidemii Covid-19 obowiązujące od 25 maja 2020r.

Procedury zapobiegania Covid 19 w LO Kamienica Polska

Poniżej w załączniku znajdują się procedury zapobiegania Covid19  w Liceum Ogólnokształcącym w Kamienicy Polskiej oraz nr telefonów w sytuacji podejrzenia zakażenia.

HARMONOGRAM KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH DLA MATURZYSTÓW od 25 maja do 5 czerwca 2020

Poniżej w załączniku znajduje się harmonogram konsultacji indywidualnych i grupowych dla maturzystów.