Drukuj

Laureaci konkursu poetyckiego

Uczniowie Liceum wzięli udział w konkursie "Moja ulubiona poezja", której organizatorem jest Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Woźnikach. Okazało się, że w niektórych drzemie ukryty talent poetycki. W kategorii szkół ponadpodstawowych I miejsce wywalczył uczeń klasy drugiej - Tomasz Rogala, natomiast uczennica klasy pierwszej - Kamila Solarczyk otrzymała miejsce III. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Magdalena Gojowczyk

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty