Drukuj

JULKA - LAUREATKĄ KONKURSU LITERACKIEGO!

Uczennica drugiej klasy LO w Kamienicy Polskiej - Julia Najnigier - wywalczyła II miejsce w Konkursie Literackim "Czerwcowe dni 1979 roku moich bliskich z Janem Pawłem II w Częstochowie". Konkurs skierowany był do uczniów województwa śląskiego, organizowany pod Honorowym Patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. Julia po raz kolejny udowodniła, że pasja i pracowitość są drogą do sukcesu. Laureatce gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Magdalena Gojowczyk

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty