Drukuj

Wspieramy akcję Święty Mikołaj na Kresach

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kamienicy Polskiej włączyli się w akcję Święty Mikołaj na Kresach organizowaną przez Stowarzyszenie Patriotyczne Kresy w Częstochowie. W ramach akcji Święty Mikołaj przekaże polskim dzieciom na Litwie, Ukrainie i na Białorusi słodycze, maskotki i artykuły szkolne. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację zbiórki.

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty