Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020-21 w Liceum Ogólnokształcącym w Kamienicy Polskiej nastąpi 1 września 2020r o godzinie 9.00 według następującego porządku:
1. Klasa I – sala gimnastyczna – uczniowie wchodzą wejściem od strony placu zabaw bezpośredni na salę gimnastyczną
2. Klasa II A – sala biologiczna, I piętro – uczniowie wchodzą do szkoły od strony parkingu
3. Klasa IIB- sala fizyczna, I piętro – uczniowie wchodzą do szkoły od strony parku
4. Klasa III  - sala polonistyczna, II piętro – uczniowie wchodzą od strony parkingu

Uczniowie wchodzą do wyznaczonych sal od godziny 8.45 i zajmują wskazane miejsce, zachowując bezpieczną odległość co najmniej 1,5 metra. Nie należy gromadzić się na korytarzu i w szatni.

Po wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja miejsc.

Podczas przechodzenia w pomieszczeniach zamkniętych obowiązuje konieczność noszenia maseczek.

Od dnia 2 września obowiązuje wszystkich  Uczniów obuwie zmienne.

Poniżej ważne informacje: