Drukuj

Laureaci regionalnego konkursu poetyckiego "Moja ulubiona poezja"

Serdecznie gratulujemy laureatom regionalnego konkursu poetyckiego "Moja ulubiona poezja". Wiersz Kamili Solarczyk okazał się najlepszy, uczennicy przyznano I miejsce, Tomasz Rogala swoim humorystycznym utworem wywalczył miejsce III, natomiast Wiktoria Daros otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy raz jeszcze i życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty