Drukuj

Szlachetna Paczka – dziękujemy za wsparcie

Nasze Liceum po raz kolejny włączyło się w ogólnopolską akcję Szlachetnej Paczki. To dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły po raz kolejny mogliśmy pomóc tym, którzy wsparcia potrzebują. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za każdy gest dobra. Trudna dla wszystkich - sytuacja epidemiczna - spowodowała, że samorząd uczniowski wybrał początkowo tylko jedną rodzinę z listy potrzebujących. Państwa hojność była jednak tak wielka, że finalnie udało nam się wspomóc dwie rodziny w ramach Szlachetnej Paczki. 
Weekend Cudów – to czas, kiedy i nasze paczki trafiają do potrzebujących rodzin. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu na twarzy obdarowanego dziecka, dorosłego i seniora pojawi się szczery uśmiech i łzy wzruszenia.
Dziękujemy

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty