Drukuj

Emilia Zamorowska

Emilia Zamorowska jest uczennicą klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Kamienicy Polskiej.
W kończącym się roku szkolnym odniosła dwa ważne sukcesy edukacyjne. Zajęła I miejsce w Ogólnopolskim konkursie historycznym Tadeusz Kościuszko – niezłomny bojownik w walkach o niepodległość, który został zorganizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie z okazji 200. rocznicy śmierci Naczelnika.

Uczennica zwyciężyła w kategorii na pracę literacką, która wyróżniła się wieloma walorami i trafnie dobranymi dokumentami historycznymi. Pracowitość, dociekliwość i wytrwałość uczennicy zaowocowały także w zmaganiach z matematyką. Emilia w tym roku szkolnym zdobyła tytuł laureatki i wyróżnienie w Internetowym Konkursie Matematycznym Be Quick and Win! zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Matematyczne wraz z Instytutem Matematyki Politechniki Częstochowskiej.

Emilka otrzymała na koniec roku szkolnego 2016/2017 najwyższą średnią w szkole- 5,71, wzorową ocenę zachowania i została zgłoszona do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok 2017/2018 oraz do stypendium Starosty Powiatu Częstochowskiego.

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty