Drukuj

Nicola Maciagowska

Jestem typem osoby, która podejmuje się wielu zadań, wyznacza sobie cele i stara się je realizować. Lubię wyzwania i staram się „chwytać ”przeróżnych działań, by nauczyć się czegoś nowego i zdobyć jakieś doświadczenie. Jedną z moich pasji jest sport,
a dokładnie siatkówka (halowa, jak i plażowa). Moja przygoda z tym sportem rozpoczęła się w 1 klasie gimnazjum, kiedy to postanowiłam uczęszczać na treningi do Częstochowskiego Klubu Sportowego - KS Częstochowianka (niestety trwało to tylko rok) Dalej już swoje umiejętności sportowe rozwijałam pod okiem Pana Pawła Jankowskiego, nauczyciela wf w Liceum Ogólnokształcącym w Kamienicy Polskiej.

Poza siatkówką lubię także inne dyscypliny sportu oraz w dużym stopniu interesuję się siłownią i zdrowym odżywaniem. Moją kolejną pasją niezwiązaną ze sportem jest fotografia. Poniżej prezentuję swoje fotografie.


W szkole, która stwarza mi bardzo dobre warunki do rozwoju, staram się także dawać
z siebie wszystko i brać udział w wielu konkursach, wyjazdach edukacyjnych
i projektach. W roku szkolnym 2015/16 wzięłam udział w Ogólnopolskim Tarnogórskim Konkursie Poetyckim im. Ks. Jana Twardowskiego, gdzie udało mi się zdobyć Wyróżnienie Burmistrza Miasta w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Za osiągnięcia
w roku szkolnym 2014/15 oraz 2015/16 samorząd uczniowski i rada pedagogiczna zgłosili moją kandydaturę do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty